// Yatırım Danışmanlığı

UB Investment; 25 yıllık şehircilik birikimi, yöntem bilgisi ve derin piyasa görüşü sayesinde nitelikli gayrimenkul yatırımları konusunda rakipsizdir. Başlıca yatırım odaklarımız nitelikli arsalar, ticari gayrimenkuller ve konut projeleridir. Ekipte yer alan şehir plancısı, gayrimenkul değerleme uzmanı, harita mühendisi, hukuk müşaviri ve mali müşavir gibi meslek dallarına mensup uzman kişilerle gayrimenkul yatırımları teknik, finansal ve hukuki çerçevede incelenerek en doğru yatırıma karar verilmesi sağlanmaktadır.

Arsa Yatırımı ve Proje Geliştirme:  Herkesten Önce Siz Görün

UB Investment; Türkiye’nin önde gelen şehir plancıları ile çalışır. Söylenti ve manüplasyonlar yerine, şehircilik ve imar bilgisi ile gelişim trendlerinin hangi yöne doğru evrileceğini, nasıl önceliklendirileceğini ve değerleneceğini önceden öngörür. Bu sayede doğru noktalara arsa yatırımı yapmak veya proje geliştirmek isteyen müşterilerine en yüksek getiriyi kazandırır.

Konut, Ofis ve Dükkan : En Yüksek Getirili Gayrimenkullerin Tespiti

UB Investment’ın Ankara, İstanbul, İzmir, Muğla ve Antalya başta olmak üzere Türkiye genelindeki lokal iş ortakları networkü, ticari gayrimenkul ve konut projeleri için en iyi yatırım fırsatlarını belirlenmesini sağlamaktadır. Bu fırsatların belirlenmesi ve en iyilerinin tespit edilmesi sırasında; piyasa verileri, yatırım trendleri, yatırım geri dönüş analizi, yakın çevredeki markalı projeler, ulaşım networkü, satış istatistikleri, demografik göstergeler vb kriterler dikkate alınmaktadır.