0
Arsa Alanı

0
Konut Alanı

0
Rekreasyon Alanı

0
Turizm Alanı

Gayrimenkulümüz Foça İlçesi İsmetpaşa Mahallesinde yer almakta olup, panaromik manzaraya sahiptir. Toplamda 67 Dönüm içerisinde Konut, Rekreasyon, Turizm, Spor ve Teknik Altyapı Adaları bulunmakta olup, her türlü karma proje yapımına uygundur.

genel foto

Foça İsmetpaşa mevkiinde yer alan 67 Dönüm’lük arsamız bölgenin tüm turizm merkezlerine 10 ile 30 dakika arasında mesadefedir. Çevresi itibari ile, Foça Merkez, Menemen, Aliağa gibi kent merkezleri ve önemli noktalara eşit mesadefe yer almaktadır.

Gayrimenkullerimiz kendi mülkiyetmizde olup proje geliştirme çalışmalarına açıktır. Gayrimenkule ilişkin en büyük avantaj ise karma projeye açık bir parselasyon planına sahip olmasıdır.

3

Söz konusu imar parsellerimiz, her türlü karma proje üretilebilir vaziyette, Otel, Villa, Spor Kompleksi barındıran bir merkez haline getirilebilir durumdadır. Ayrıca bölgede söz konusu taşınmazlarımız benzerinde herhangi bir emsal arsa da bulunmamaktadır. Arsalarımız ÖÇK Alanıyla, Kıyı Kenar Çizgisiyle, Sit Alanlarıyla, MSB arazileriyle herhangi bir kesişme yaşamamaktadır.

foto 2