0
Arsa Alanı

0 m
Sahil Şeridi

0
Günübirlik Alan

0
Turizm Alanı

Muğla İli Bodrum İlçesi, Yalıkavak Mahallesinde Yer Alan 39 Dönümlük Arsamız, Bölgede emsalsiz nitelikte olup, her tülü karma projeye uygun olması, 350 metrelik sahile kıyı olması ve imar durumu ile bölgenin en iyi nitelikli arsalarından biridir.

Resim3

Gürköy Mevkiinde yer alan 27 Dönüm’lük arsamız bölgenin tüm turizm merkezlerine 10 ile 30 dakika arasında mesadefedir. Çevresi itibari ile, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Dalyan, Göcek, Fethiye, Dalaman Havalimanı gibi kent merkezleri ve önemli noktalara eşit mesadefe yer almaktadır.

Arsamız bölgede bulunan birçok lüks oteller çevresindedir. Arsamız konumu gereği, bölgenin en güzel koylarından birinini merkezi konumundadır. Gayrimenkullerimiz kendi mülkiyetmizde olup proje geliştirme çalışmalarına açıktır.

1_Sayfa_04

Yalıkavak – Gümüşlük Karayolu, arsamızın hemen doğu kısmından sınırdır. Kent merkezi olan Yalıkavak, araç ile 5 dakikada ulaşılabilecek mesafededir. Bölgede bulunan birçok lüks oteller çevresindedir. Arsamız konumu gereği, bölgenin en güzel koylarından birinini merkezi konumundadır.

Asset 1-100

MİMARİ İŞ GELİŞTİRME ÇALIŞMALARI