Biz Kimiz ?

1992 yılında gayrimenkul yatırım ve proje geliştirme çalışmalarımızdan beri ilk günkü heyecanla, profesyonel hizmetlerimizi, amatör ruhumuz ve kalpten samimiyetimizle müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza sunuyor, ülkemizin gelişmesine ve şehirciliğine katkı sağlayabilmenin memnuniyetini yaşıyoruz.

Operasyonlarımızın başlamasından bu yana arsa yatırımı, gayrimenkul geliştirme projeleri, gayrimenkul alım-satım, inşaat, mimarlık ve iç dizayn, şehir planlama, harita ve kentsel dönüşüm hizmetlerini sayısız yerel yönetim, özel şirket ve bireysel yatırımcılarına sunmuştur.

2014 itibaren yabancı sermayenin Amerika Birleşik Devletleri’nin Atlanta şehrinde de ofis açarak Türkiye’ye gelmesini sağlamıştır.

UB Investment; bugün itibariyle yüksek yatırım gerektiren konut projeleri, arsa ve ticari gayrimenkul yatırımlarına devam etmekte, bununla birlikte güçlü kadrosu ve pazarlama ağıyla müşterilerinin gayrimenkul portföylerine ilişkin satış, aracılık hizmetleri, araştırma & fizibilite ve proje geliştirme hizmetleri sunmaktadır.